V CHIPe podrobili testovaniu ďalšie naše produkty a opäť obstáli na výbornú. Ocenenie získala herná klávesnica uRage Exodus 860čistička vzduchu Basic s ionizátoromSMART WiFi mini zásuvka s meraním spotreby.

Herná klávesnica uRage Exodus 860

Malá klávesnica bez numerického bloku s kvalitnými tlačidlami Outemu Red pre tichý chod a príjemnú odozvu. Podsvietenie klávesnice si môžete vybrať z prednastavených režimov, alebo si vytvoriť vlastný. Otočným kolieskom môžete regulovať intenzitu podsvietenia a hlasitosť. Klávesnica ma dve výškové polohy a jej súčasťou je magnetická podložka pod zápästie pre pohodlné používanie.

Na klávesnicu sa pozreli aj v Grunexe:

Čistička vzduchu Hama Basic s ionizátorom

Má elegantný dizajn a čistí vzduch od prachu, peľov, zvieracích chlpov, pachov, vírusov a baktérií. Filtrácia prebieha cez 4 vrstvy: predfilter, EPA filter, filter s aktívnym uhlím a s dodatočnou vrstvou studeného katalyzátora. Kombinácia filtrov odstráni zo vzduchu až 99,2% všetkých vírusov, peľov a iných alergénov až do veľkosti 0,3 µm. Ionizácia vzduchu funguje tak, že sa aj tie najmenšie čiastočky spoja dokopy, aby vytvorili väčšie zhluky a tie sa odfiltrujú jednoduchšie. Čistička je vhodná pre miestnosti s veľkosťou do 52m2. Hlučnosť čističky je 50 dB, v nočnom režime sa hlučnosť zníži na 40 dB a stlmia sa svetelné kontrolky.

 

Hama SMART WiFi mini zásuvka s meraním spotreby

Smart zásuvka umožňuje nielen pohodlné zapínanie a vypínanie spotrebičov, ale vďaka mobilnej aplikácii môžete sledovať ich spotrebu. V aplikácii Hama Smart Home môžete nastaviť aj časovač pravidelného zapínania či vypínania prístrojov napríklad podľa počasia.