Denne vdýchneme asi 10 000 litrov vzduchu a to vrátane baktérií, vírusov a alergénov, ako sú peľ a chlpy domácich zvierat. Existuje však jednoduchý spôsob, ako so zlou kvalitou vzduchu v domácnosti alebo kancelárii bojovať. Vďaka výkonnej trojstupňovej filtrácii odfiltruje naša Smart čistička vzduchu všetky nežiaduce častice. Výsledkom je zdravá a príjemná klíma v miestnosti, čo ocenia nielen alergici a astmatici. Smart čističku vzduchu pripojíte jednoducho do Wifi siete, čo vám umožní ovládanie cez aplikáciu, alebo pomocou hlasu.

3 filtre odstraňujú 99,95% všetkých nežiadúcich látok

Takmer všetci trávime veľa času vnútri, nechodíme von, aby sme sa nadýchali čerstvého vzduchu. Čistička vzduchu prechádzku nenahradí, ale zaistí, že bude vzduch v miestnosti zdravší. Vaše zdravie a pohoda sa tým zlepšia, tak isto aj vaša koncentrácia. Vďaka výkonnému trojstupňovému filtračnému systému, ktorý obsahuje pred-filter a HEPA filter, čistička vzduchu eliminuje pele, víry, baktérie, prach a chlpy domácich zvierat. Filter s aktívnym uhlím zaistí, že vzduch je nielen čistý, ale aj nepríjemných zápachov, pretože filtruje pachy. To je praktické pre milovníkov mačiek, fajčiarov a nadšených kuchárov. S rýchlosťou čistenia vzduchu 250 m3/h možno čističku vzduchu použiť v miestnostiach s veľkosťou až 65 m2 a preto sa ideálne hodí do domácnosti aj kancelárie.

Zaistite si čerstvý vzduch už počas cesty domov

Skôr ako vyrazíte do práce, zavrite všetky okná, aby ste po návrate predišli šoku zo zimy (v zime), alebo z tepla (v lete). Znečisťujúce látky majú voľné pole a privítali by vás po návrate zlým vzduchom. Inteligentná čistička vzduchu ponúka toľko pohodlia, že ju môžete zapnúť na diaľku pomocou aplikácie. Doma vás privíta príjemné a čisté prostredie. Čističku vzduchu môžete ovládať hlasom cez Google Assistante alebo Amazon´s Alexa.

Kvalita vzduchu vždy pod dohľadom

Ako vlastne poznáte, že čistička vzduchu odviedla svoju prácu a v miestnosti je kvalitný vzduch? Čistička je vybavená senzorom, neustále vzduch analyzuje a automaticky nastavuje potrebnú rýchlosť ventilátora. Cez aplikáciu Hama Smart Home sledujte kvalitu vzduchu v reálnom čase. Zariadenie eliminuje častice nečistôt úplne nezávisle. Relaxujte s knihou alebo si užívajte čas s priateľmi a príbuznými, smart čistička za vás všetko postráži a zariadi.

Zdravý vzduch počas spánku

Kvalita vzduchu má veľký vplyv i na náš spánok. Zdravá klíma v spálni a detskej izbe je preto veľmi dôležitá. Pri používaní čističky vzduchu v režime spánku jednoducho stlmíte ventilátor na hlučnosť 30 dB a vypnete osvetlenie panelu, aby váš spánok nerušil zbytočný zdroj svetla. Prebudíte sa svieži, bez bolesti hlavy alebo zapchatého nosa a môžete začať nový deň šťastnejší.

Rozumná cesta k zdravej klíme v miestnosti

Rozumný spôsob k lepšej kvalite ovzdušia je jednoduchý, pripojenie do WiFi siete je hotové počas niekoľkých minút. Vám sa otvorí celý svet Smart Home, môžete vzájomne prepojiť rôzne produkty smart domácnosti, ktoré vám uľahčia každodenný život. Napríklad so senzorom na okno/dvere sa môže Smart domáca čistička vzduchu automaticky vypnúť pri otvorení okna. Fungovanie Smart čističky možno navyše podporiť Smart reguláciou vykurovania, alebo ventilátorom.manage cookies