Známka CHIP pre rádio a nabíjačku

V magazíne CHIP otestovali ďalšie naše produkty. Digitálne rádio DR1000 získalo známku Veľmi dobrý a stolná PD nabíjačka získala známku Výborný.

Digitálne rádio DR1000

Rádio ponúka jednoduché a prehľadné ovládanie, je ideálne nielen pre seniorov. Na prednej strane je veľký kontrastný čiernobiely displej s 10 cm uhlopriečkou. Vedľa neho je päť veľkých zrozumiteľných tlačidiel. Pod displejom sú 4 tlačidlá pre priamu voľbu obľúbených staníc. Na boku ju umiestnený veľký kruhový ovládač hlasitosti, ktorým sa ovládajú aj položky v menu.


Rádio slúži aj ako budík, možno nastaviť každodenné budenie, budenie cez pracovné dni alebo cez víkend. Reproduktor s výkonom 5 W zaistí vyvážený zvuk aj pri vysokej hlasitosti. Vďaka veľkým tlačidlám a ovládaniu v českom/slovenskom jazyku je skvelou voľbou pre staršie osoby a osoby so zníženou motorikou.

 

 

Rýchla stolná USB nabíjačka

Praktická nabíjacia stanica ponúka nabitie až troch zariadení naraz. Má dva USB-A konektory a jednu USB-C zásuvku. Balenie obsahuje aj odpojiteľný napájací 120 cm kábel.

Nabíjačka podporuje Power Delivery a Thunderbold 3/4. Maximálny napájací výkon je 65 W, stanica dobije akýkoľvek notebook s podporou Power Delivery.