Ako správne uložiť veci do školského ruksaku

Máme tu pre vás niekoľko tipov, ako správne uložiť do ruksaku učebnice a všetko príslušenstvo. Vďaka správnemu zaťaženiu sa bude chrbát dieťaťa alebo teenegera správne vyvíjať.

Pri obľúbených ruksakov MATE je v zadnej časti priečinok pre ťažšie učebnice a prípadne aj na zošity. Vzadu nájdete dva háčiky, na ktoré upevnite zakladač na zošity, alebo obal s tabletom/notebookom. Do organizéru schováte mobil, kľúče, peňaženku alebo slúchadlá. Na slúchadlá s káblom samozrejme nechýba výstup, aby ste mohli počúvať hudbu cestou zo školy. Zvyšné miesto v priečinku využijete pre menší obal na tablet a peračník.

 

Na desiatový box je miesto úplne vpredu a fľaša pôjde do bočného vrecka. Druhé bočné vrecko sa hodí pre dáždnik. Nakoniec ruksak stiahnete bočnými popruhmi, aby v ňom učebnice nelietali. Prečítajte si, ako ruksak správne nastaviť podľa výšky dieťaťa, aby dobre sedel na chrbte.

 

K novým ruksakom coocazoo neodmysliteľne patrí COLOUR UP – sú to štýlové placky a prívesky. Pri kúpe ruksaku je už na ňom jedna placka a druhú získate zdarma. Ak chcete zmeniť motív alebo farbu, je to jednoduché. Máme 12 dizajnov vrátane dvoch reflexných setov pre lepšiu viditeľnosť a bezpečnosť. Nie sú žiadne limity, sety môžete ľubovoľne striedať a ruksak si spestriť farbami.

Vyberte si ruksak v cool dizajne a štýlové príslušenstvo.Súvisiace produkty

Nahoru