Čistiace ekologické tablety ezeeTabs

Čistejší svet je na dosah s rozpustnými ekologickými čistiacimi tabletami ezeeTabs. Netoxické a biologicky rozložiteľné
čistiacie tablety pre povrchy a zariadenia sú navrhnuté tak, aby vaša domácnosť žiarila čistotou bez kompromisov.
Základom je koncentrované zloženie, ktoré vám umožní ľahko pripraviť účinný čistiaci prostriedok priamo u vás doma.


Jednoducho vhoďte tabletu do 750 ml fľaše s rozprašovačom, napustite vlažnú vodu (približne 30 °C), nechajte tabletu rozpustiť a používajte ako bežný čistiaci prostriedok.

ezeeTabs účinne odstráni vodný kameň vo vašom kávovare, vyčistí práčku, umývačku riadu, kúpeľňu, kuchyňu, sklo a ďalšie povrchy. Tento spôsob prípravy čistiaceho prostriedku minimalizuje vplyv na životné prostredie.


ezeetabs ezeetabs


Jedným z kľúčových prvkov ekologického prístupu ezeeTabs je minimalizácia emisií CO2 počas prepravy. Vďaka tomu, že sa nepreváža voda, ktorú bežné tekuté čistiace prostriedky obsahujú, sú emisie CO2 vytvárané počas prepravy našich tabliet oveľa nižšie. Balenie tabliet je nielen praktické, ale aj ohľaduplné k životnému prostrediu. Vyrába sa z recyklovateľného papiera s certifikátom pôvodu dreva, a to bez použitia plastu.

Čistiace tablety sú vyvinuté a vyrobené v továrni v Nemecku. V tejto továrni vyvinuli tablety do umývačiek riadu vo forme, tak ako ich poznáme dnes. S viac ako 40-ročnými skúsenosťami vo výrobe priemyselných čistiacich prostriedkov vyvinuli ekologické čistiace tablety ezeeTabs s maximálnou účinnosťou a minimálnym dopadom na životné prostredie.