Ďalšie ocenenia CHIP - Výborný

Ďalšie produkty Hama získali ocenenie CHIP Výborný.

Hama Bluetooth USB adaptér

Univerzálny Bluetooth adaptér zaistí bezdrôtový prenos dát medzi počítačom alebo notebookom a iným Bluetooth zariadením ako napr. mobilom, tabletom, alebo reproduktorom. Podporuje prenosy pomocou Bluetooth 5.0. Komunikácia je šifrovaná 128-bitovým AES šifrovaním a môže prebiehať až na 20 metrov.

 

Hama set mini skrutkovačov 24v1

Set jemných skrutkovačov sa hodí pre malé domáce opravy počítača, notebooku, tabletu. Základom je stabilný hliníkový držiak s drážkovým, protišmykovým povrchom a 24 nadstavcov z vysoko kvalitnej a robustnej ocele (9 torx , 4 hexagon, 3 krížový skrutkovač,  3 klasický skrutkovač, 3 pentalobe,  2 výmenné Tri Wing). Set je uložený v elegantnom puzdre z umelej kože.

 

Hama Fit Watch 4910 a 6910

Malé, ľahké smart hodinky vás upozornia na nové e-maily, správy a hovory. Majú všetky dôležité senzory vrátane kontroly tepu, oxymeter a sledovanie spánku. Zaznamenávajú počet krokov a výkony až 15-tich športov vrátane plávania. Sú totiž vodeodolné podľa normy IP68. Hodinky spolupracujú s aplikáciou Hama FIT Move, ktorá je lokalizovaná do slovenčiny.
Hodinky Hama Fit Watch 4910 majú 1,09“ LCD displej. Oproti nim majú hodinky Fit Watch 6910 väčší 1,28“ displej. Navyše majú aj integrované GPS.