Hama Smart Home

Smat produkty pre domácnosť nemusia byť zložité. Našim poslaním je ponúknuť jednoduché riešenia, ktoré urobia váš domov inteligentným. Premenia ho na miesto, kde sa budete cítiť pohodlne.

Žite „smart“

Získajte plnú kontrolu nad domácnosťou a tým aj viac času na skutočne dôležité veci v živote. Vďaka produktom Hama Smart Home navyše znížite spotrebu energie a ušetríte peniaze.

Všetky produkty Hama Smart Home ovládate pomocou bezplatnej aplikácie. Poskytuje prehľad o všetkých pripojených zariadeniach a ich ovládanie, nech ste kdekoľvek. Domácnosť môžete ovládať aj hlasovými pokynmi. Nezáleží na tom, či používate Amazon Alexa alebo Google Assistant, Hama Smart Home funguje s oboma systémami.

 

Mnoho aplikácií pre ovládanie inteligentnej domácnosti vyžaduje použitie ďalších komponentov ako Gateway/Bridge. Naše produkty dodatočnú riadiacu jednotku nepotrebujú (výnimkou sú termostatické hlavice, pozrite sa na set pre vykurovanie). To zjednodušuje inštalácie a ovplyvňuje cenu výrobkov.

Svetlo pre tu správnu atmosféru

Vyberte si to pravé osvetlenie pre celý dom. Všetky smart žiarovky a svietidlá môžete použiť ako svetelné zdroje, efektné osvetlenie, alebo na vytvorenie špeciálnej atmosféry.

 

Viac pohodlia

Vďaka Wifi zásuvke ovládate elektrické zariadenia bez námahy. Pomocou aplikácie alebo hlasového príkazu ovládate lampu, televízor, alebo rádio. Vylepšenie domácnosti smart prvkami môže byť také jednoduché.

 

Väčšia bezpečnosť

Naše Smart Home výrobky chránia váš dom, dvor i záhradu. Senzory dverí, okenné senzory a senzory pohybu zasielajú automatické upozornenia do vášho smartfónu.

 

Smart regulácia vykurovania

Kto by sa po dlhej zimnej vychádzke nechcel vrátiť do teplého, útulného domova? S našimi smart termostatickými hlavicami je regulácia vykurovania jednoduchá. Môžete nastaviť kedy a kde sa má kúrenie zapnúť, aj keď práve nie ste doma.

 

Domov je našou komfortnou zónou a prvky smart domácnosti značne zjednodušujú každodenný život. Pri výstavbe domov a bytov sa stále častejšie používajú systémy inteligentnej domácnosti. S našimi produktami Hama Smart Home však získate inteligentnú domácnosť aj v prípade, keď už máte bývanie postavené. Inštalácia a prevádzka Smart home produktov je totiž hračka.Nahoru