Hama SMART vonkajšia IP kamera

Zaistite si pokojný spánok a bezpečie vášho domova. SMART vonkajšia IP kamera so solárnym napájaním poskytuje spoľahlivú ochranu.

hama smart venkovni kamera


S dodanou solárnou nabíjačkou môžete kameru nabíjať kdekoľvek, bez ohľadu na dostupnosť elektrickej energie. Krytie IP65 poskytuje odolnosť voči vode, takže zvládne aj náročné poveternostné podmienky, vrátane silného dažďa alebo snehu. Kvalitný obraz s Full HD rozlíšením a širokým uhlom záberu zabezpečí, že budete mať kompletný prehľad o okolí. PIR pohybový senzor automaticky spustí videozáznam a pošle vám upozornenie pri detekcii pohybu.

Integrácia kamery do domácej WiFi siete je jednoduchá vďaka bezplatnej aplikácii Hama Smart Home. Navyše môžete kameru prepojiť s ďalšími produktmi Hama Smart Home. Kameru je možné ovládať nielen cez aplikáciu, ale aj hlasom pomocou služieb Amazon Alexa a Google Assistant.

Vďaka obojsmernému prenosu zvuku, automatickému infračervenému nočnému videniu, slotu pre microSD kartu a jednoduchej montáži je Hama SMART vonkajšia IP kamera skvelým bezpečnostným riešením.

Kameru testovali v časopise TouchIT, prečítajte si recenziu.