Konštrukcia ruksakov Coocazoo - Mate, Joker, Porter a príslušenstvo

Coocazoo predstavuje tri nové cool prevedenia ruksakov a super príslušenstva.

Aký je medzi konštrukciami rozdiel?

Model MATE je skutočný priateľ v každej situácii. Môžete si vybrať z rôznych dizajnov, štyri priečinky ponúkajú dostatok úložného priestoru (30 litrov). Má výborne polstrovanú chrbtovú časť a výškovo nastaviteľný Easy Grow systém - možnosť plynulého výškového nastavenia ramenných popruhov pomocou otočného mechanizmu vo vnútri ruksaku pre pohodlné nosenie. Ruksaky sú vhodné od 3. triedy.

Ak hľadáte väčší ruksak, pozrite sa na PORTER. Priestranný ruksak s piatimi priečinkami a objemom 30 + 5 litrov. Zmienených 5 litrov naviac získate tak, že rozopnete zips, ktorý je najbližšie k chrbtu.

Pre deti nižšieho stupňa ponúkame odľahčenú verziu JOKER. Je to najmenší ruksak z nových konštrukcií (25 litrov), preto je vhodný pre deti od 2. triedy. Napriek tomu sa do dvoch priečinkov všetko krásne zmestí.

Bezpečnosť a príslušenstvo

Všetky tri modely majú reflexné prvky, aby boli v cestnej premávke dobre vidieť. Coocazoo ponúka aj ďalšie bezpečnostné doplnky. Blikačku s troma nastaviteľným režimami, neónové pásky a pršiplášť na ruksak v štyroch farbách.

K ruksakom samozrejme patrí aj cool príslušenstvo. Športové tašky, športové vaky, peračníky a peňaženky s kľúčenkou coocazoo. Nechýba ani nerezová a plastová fľaška na pitie, puzdro na tablet a notebook, dosky a zakladače na zošity v niekoľkých farbách.Ku každému ruksaku patrí placka COLOUR UP. Placky a prívesky môžete ľubovoľne meniť a striedať každý deň a ruksak bude zakaždým iný a štýlový.

To najlepšie na koniec: značka coocazoo je premyslená do detailu a záleží jej na životnom prostredí. Ruksaky sú preto z udržateľných zdrojov, klíma neutrálne a vyrobené za férových pracovných podmienok.