Majte svoj dom neustále pod dohľadom

Bezpečnostná kamera, kamera pre domácich miláčikov, alebo pestúnka – tejto domácej WiFi kamere nič neunikne. To znamená, že ste vždy v obraze, viete čo sa u vás doma deje – či sa zlodej zakráda chodbou, pes z nudy ohrýza topánky, mačka lezie na záves, alebo deti útočia na skrýšu so sladkosťami. S aplikáciou Hama Smart Home prepojíte s kamerou ďalšie produkty Smart Home a vytvoríte si tak užitočných každodenných pomocníkov.

 

Pomocou bezpečnostnej kamery možno sledovať celú miestnosť, žiadny roh nezostane skrytý. Vďaka Full HD s 1080p má kamera prehľad, čo sa deje. Funkcia otáčania pokrýva rozsah 355°, môžete ju naklopiť v uhle 50° a jej detekčný rozsah je 105°. S aplikáciou môžete kedykoľvek skontrolovať živý obraz v mobile, alebo nahrávať na microSD kartu s veľkosťou do 128 GB.

S infračerveným nočným videním ponúka kamera najlepší dozor nad tým, čo sa jede po tme. Jasne vidíte, či sa chodbou zakráda zlodej, alebo je dieťa námesačné. Na videu si ráno môžete pozrieť, ktorý psík vám odniesol papuču. S detektorom pohybu ste v bezpečí, aj keď ste vonku. Ak je detekcia pohybu aktivovaná, okamžite dostanete push notifikáciu na váš mobil.

 

Keď sa vaše deti hrajú a dom sa začne otriasať, nie je nutné kvôli tomu meniť plány a vracať sa domov z večere. Stačí upozorniť deti priamo z reštaurácie vďaka obojsmernému prenosu zvuku cez integrovaný mikrofón a reproduktor.

O kamere napísali článok na živě.cz, prečítajte si ho.