Známky CHIP Výborný a Veľmi dobrý

V redakcii CHIP otestovali naše ďalšie produkty. Ergonomická multi-device myš EMW-700 a vodeodolný reproduktor Hama PipeRoll 3.0 a získali známku Výborný. Bezdrôtová optická myš MW-500 Recharge získala známku Veľmi dobrý.

Multi-device myš EMW-700

Bezdrôtová ergonomická myš Hama EMW-700 vám umožní prácu na počítači bez bolesti. Vďaka vertikálnemu prevedeniu predídete bolestiam ramien a zápästia. Myš pripojíte až k trom zariadeniam naraz (2x bluetooth a 1x USB 2,4 GHz), medzi zariadeniami prepínate jednoduchým kliknutím. Optický senzor má rozlíšenie 1000, 1600 a 2400 DPI.
Myš má zabudovaný akumulátor a nabijete ho priloženým káblom. Na jedno nabitie vydrží približne 85 dní. Pre väčšie šetrenie batérie môžete vypnúť RGB podsvietenie, alebo myš úplne vypnúť pomocou tlačidla.

Hama myš emw-700 multi-device Hama myš emw-700 multi-device

Vodeodolný reproduktor PipeRoll 3.0

Prenosný Bluetooh reproduktor PipeRoll 3.0 ponúka výkon 20 W a je vodeodolný podľa normy IPX5. Užijete si tak hudbu doma aj vonku, napríklad na párty alebo pri vode, zvládne totiž aj krátkodobé pôsobenie striekajúcej vody.
Reproduktor je zaujímavý aj svojím praktickým dizajnom, môžete ho položiť alebo postaviť na výšku pomocou stojanu. Okrem Bluetooth pripojenia má zabudovaný 3,5 mm jack konektor. Na jedno nabitie zvládne hrať až 12 hodín a nabitie trvá cez USB-C konektor 3 hodiny. Vďaka funkcii True Wirelles stereo prepojíte cez Bluetooth dva reproduktory a získate ešte lepší stereo zážitok. Integrovaný mikrofón umožní pohodlné hands-free telefonovanie.

Hama reproduktor piperoll Hama reproduktor piperoll

Bezdrôtová optická myš MW-500 Recharge

6-tlačidlová bezdrôtová myš je nabíjacia, vydrží až 75 dní pri každodennom používaní. Ušetrí vám tak starosti s nákupom a výmenou batérií, navyše je tak šetrná k životnému prostrediu. Myš má inteligentné riadenie spotreby energie, ak sa nepoužíva, aktivuje sa Standby režim.
Ergonomický tvar myši je vhodný pre ľavákov aj pravákov. Klzné plochy potiahnuté polymérom zaručujú plynulý pohyb, snímač s technológiou blue wave umožňuje používanie na takmer každom povrchu. Nechýba ani DPI tlačidlo pre nastavenie rozlíšenia (800/1200/1600).

Hama myš mw-500 nabíjecí Hama myš mw-500 nabíjecí