Vykurujte svoju domácnosť s rozumom

Premeňte svoje bývanie na miesto, kde sa budete cítiť vždy pohodlne. Naše Smart produkty pre domácnosť ponúkajú jednoduché riešenie, zmenia vaše bývanie na inteligentný domov. So Smart termostatickými hlavicami budete mať doma vždy komfortnú teplotu a zároveň ušetríte. Môžete spravovať nastavenia pre každú jednu miestnosť samostatne, rozdielne scenáre v iných časoch.

Nie je to vôbec zložité. Stačí vymeniť obyčajnú hlavicu za novú Smart hlavicu. V štartovacom sete dostanete riadiacu jednotku a dve hlavice. Set môžete rozšíriť o ľubovoľný počet ďalších termostatických hlavíc. Všetky Hama Smart produkty možno ovládať a vzájomne prepájať pomocou aplikácie Hama Smart Home. Aplikácia poskytuje prehľad o všetkých pripojených zariadeniach a umožňuje ich ovládať na diaľku. Môžete používať hlasové príkazy pomocou Amazon Alexa alebo Google Assistant.

hama smart termohlavice

Náklady na kúrenie je možné znížiť až o 30% v porovnaní s ručným ovládaním. Stačí vykurovať účinne, napríklad dodržaním týchto krokov:
-    Teplota sa automaticky zníži pri otvorení okna.
-    Po dosiahnutí cieľovej teploty sa kúrenie vypne.
-    Automatické kúrenie na nízku teplotu, keď nie ste doma.

Prepojte Smart hlavicu s dverovým/okenným senzorom a hneď ako sa otvorí okno alebo dvere na terasu, kúrenie sa vypne. To znamená, že zbytočne neuniká teplo oknom – čo je dobré pre životné prostredie a vašu peňaženku. S ideálnym vykurovaním vám pomôže aj naša Smart Meteostanica. Začleňte ju do svojej Smart siete a prepojte s hlavicami. Ak vonku teplota klesne, vykurovanie sa zapne.
Prvky Smart domácnosti výrazne zjednodušujú každodenný život, preto sa pri výstavbe používajú stále častejšie. S Hama Smart Home získate Smart domácnosť aj v prípade, že máte byt alebo dom už hotový. Kladieme totiž dôraz na jednoduchosť, ľahkú inštaláciu a prevádzku.